Lojistik

Şirketimiz, bünyesindeki 25 tırdan oluşan araç filosu ile Türkiye’nin her yerine ürün sevki yapabilme imkanına sahiptir.

Saha Çalışmalarımız

Uzman danışmanlarımız ile koordineli bir şekilde sahada çiftlik ziyaretlerinde bulunan teknik ekibimiz ile aktif olarak bilgilendirme çalışmalarına devam etmekteyiz.

– Yetiştiricilerimize duzenli ziyaretler yaparak hayvanlarının performanslarını değerlendirme

– Daha verimli ve sağlıklı hayvanlar yetiştirme adına barınaklarının incelenip koşullarını iyileştirme adına tavsiyeler,

-Yemlerin daha sağlıklı bir şekilde depolanması ile ilgili bilgilendirme çalışmaları

-Hayvanların sağlığını olumsuz etkileyen durumların tespit edilmesi ve bu olumsuzlukların giderilmesi için tavsiyeler

Eğitimlerimiz

Yetiştiricilerimizin işletmelerinde yaşadıkları problemlerin ve potansiyel bilgi eksikliklerinin tespit edilmesi ve uzman danışmanlarımızı yetiştiricilerimiz ile buluşturarak bölgesel bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Bilinçli yetiştiriciliğin bölgelerin kalkınmasında çok önemli bir yeri olduğuna inanan şirketimiz, bu tur eğitimlerine devam etmektedir.

Ar-Ge Faaliyetlerimiz

Teknik ekibimizden gelen duzenli raporlar ile yetiştiricilerimizin ihtiyaçlarının ve sorunlarının belirlenmesi ile AR-GE ekibimiz bu ihtiyaçların karşılanması için sürekli olarak yeni projeler üretmektedirler.

Kalite / Güven / İstikrar

”KALİTE – GÜVEN – İSTİKRAR“ prensibiyle çalışan İsaş Gıda, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tüm yönetici ve çalışanlarıyla bu ilkeye bağlı kalarak sektörel çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

 

Bize Ulaşın