Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.

Sürekliliği, kaliteyi ve istikrarı ilke edinen Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. bir İSAŞ girişimidir. 

Tarım ürünlerinin sağlıklı, güvenli, sigortalı ve devlet güvencesinde depolanması, üreticiye uygun koşullarda finansman desteği sunulması ve tarımsal ürünlerin ticaretinin kolaylaştırılması amacıyla İsaş tarafından oluşturulan Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde dev silolarıyla üreticisine hizmet vermektedir. 

43 bin ton silo kapasitesiyle Elazığ’da, 30 bin ton silo kapasitesiyle Adıyaman Kahta’da hizmet veren Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine ait tarım ürünlerini lisanslı bir şekilde depolanmasına olanak sağlıyor.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Çiftçi Kayıt Sistemi ile entegre bir şekilde çalışan son teknoloji donanım ve yazılımlar sayesinde hem çiftçi hem de TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) ile iş birliği yapan Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. zamanında ve değerinde ürün satışları için AR-GE bölümündeki uzmanlarıyla hizmetlerine devam ediyor.

TSE ve ISO 9001 belgeleriyle hizmetlerini devletin güvencesi altında yürütmeye devam eden Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. en ideal saklama koşullarını çiftçilerin hizmetine sunuyor.

www.erlidas.com

Targem Tarım Ürünleri Üretim Pazarlama A.Ş.

1998 yılında öncelikle bölgenin, sonra da ülke geneli ve yurtdışının ihtiyaçları doğrultusunda yapmış olduğumuz yatırımlar, tarım ürünleri sektöründe yenilik ve kalitenin öncüsü olmamızı sağlamıştır.

35 bin m2’lik dev tesislerimizle hizmetlerimize devam ederken müşterilerimizden gelen olumlu dönüşler ve ar-ge çalışmalarımız neticesinde şimdi yeni bir oluşumla karşınızdayız. Targem Tarım Ürünleri Üretim ve Pazarlama A.Ş. olarak yılların bize kazandırmış olduğu deneyimle tarım ürünleri, yem ve yem ham maddeleri ile hububat alanlarında toptan ve perakende satış faaliyetlerimizi Elazığ ilindeki OSB kompleksimizde sürdürüyoruz.

Tarım sektöründeki tecrübesi ve geniş müşteri ağıyla kısa sürede sektörün saygın firmaları arasında yerini alan Targem, her geçen gün pazardaki payını ve ticaret hacmini arttırmaktadır. Prensiplerine ve değerlerine bağlı bir firma olarak kalite ve güvene dayalı müşteri memnuniyeti ekseninde hareket edip öncelikle sektördeki üreticiyi sonra da ülkesini kalkındırıp bu unsurlara kazandırmayı kendine bir borç bilir.

Öncelikle şehrinde, bölgesinde ve yakın yurtdışı ülkelerinde tarım sektörü üreticilerini kendine hedef kitle olarak seçmiş olan Targem, Ortadoğu ve Balkan ülkelerinin yanı sıra Avrupa ülkelerine de ihracat yapmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Targem Tarım Ürünleri Üretim ve Pazarlama A.Ş. un, yem ve akaryakıt sektöründe atmış olduğu dev adımlarla adından sıkça söz ettiren İSAŞ GIDA A.Ş. yatırımlarından biridir.

www.targemyem.com 

İsaş Petrol

2009 yılında faaliyete giren İsaş Petrol bir İsaş Gıda kuruluşudur. Sektördeki faaliyetlerine “Kaliteli Akaryakıt, Temiz İstasyon ve Güler Yüzlü Hizmet” ilkesiyle başlayan İsaş Petrol, alanında hızla büyümektedir. Yıllık 2 milyon litrenin üzerinde satış potansiyeli bulunan İsaş Petrol’ün kalitesi yetkili kurumlarca denetlenmiş ve istasyonumuz temiz istasyon ibaresi almaya hak kazanmıştır. İsaş Petrol’de düzenle olarak tank temizliği yetkili kurumlarca yapılmaktadır.

Kalite / Güven / İstikrar

”KALİTE – GÜVEN – İSTİKRAR“ prensibiyle çalışan İsaş Gıda, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tüm yönetici ve çalışanlarıyla bu ilkeye bağlı kalarak sektörel çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

 

Bize Ulaşın