Lojistik

Şirketimiz, bünyesindeki 25 tırdan oluşan araç filosu ile Türkiye’nin her yerine ürün sevki yapabilme imkanına sahiptir.

Saha Çalışmalarımız

Sahada fırınlara, pastanelere ve lokantalara ziyaretlerde bulunan teknik ekibimizin raporlamaları doğrultusunda, işletmelerin daha iyi un/ekmek verimine sahip olmaları, daha kaliteli ve lezzetli ürünler alabilmeleri ve unlarının sağlıklı bir şekilde depolanması ile ilgili bilgilendirme çalışmaları yapmaktayız.

Eğitimlerimiz

İşletmelerin yaşadıkları problemlerin ve potansiyel bilgi eksikliklerinin tespit edilmesi ile bunların giderilmesine yönelik bilgilendirme toplantılari yapmaktayız.

Ar-Ge Faaliyetlerimiz

Üretim yapılan işletmelerimiz ile sürekli olarak irtibat halinde olan gıda mühendislerimiz işletmelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını belirleyerek, AR-GE birimimiz olarak bu ihtiyaçların karşılanması yönünde sürekli olarak yeni projeler üretmektedirler.

Kalite / Güven / İstikrar

”KALİTE – GÜVEN – İSTİKRAR“ prensibiyle çalışan İsaş Gıda, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tüm yönetici ve çalışanlarıyla bu ilkeye bağlı kalarak sektörel çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

 

Bize Ulaşın