İSAŞ GIDA Hakkında

Elazığ Organize Sanayi bölgesinde bulunan İsaş un fabrikası 1998 yılından beri bölgesine ve ülkesine hizmet vermektedir. Toplamda 35000 m2 alan üzerine kurulu olan tesisimiz, 4000 m2 kapalı alana,25000 tonluk silo kapasitesine ve 15000 tonluk yatay depo kapasitesine sahiptir.

İsaş Gıda olarak un sektöründe 1998 yılından bu güne kadar urun ve hizmet kalitesini geliştirerek bölgede ve ülkede kendi sektöründe söz sahibi  bir durumdadır. Üretime günlük 100 ton kapasite ile başlayan İsaş Un Fabrikası 2004  yılı itibariyle günlük kapasitesini 200 tona, 2009 yılında ise 300 tona çıkarılmıştır.

Yüksek kalite standartlarıyla Un sektöründe yer edinen İsaş Un el değmeden üretim yapmakta olup,buğdaydan una kadar ürettiği tüm ürünleri otomasyon ile kontrol etmekte ve otomatik makinelerle paketleyip ülke ve dış pazara sunmaktadır. İsaş Un Fabrikası, geniş donanımlı AR-GE laboratuvarları ve  çalışmalarıyla, ürün kalitesini gösterdiği özen, iyileştirmeye, geliştirmeye açık toplam kalite yönetimini hedefleyen bir kurulu olarak kalitesini TSE ve ISO 9001 ile belgelenmiştir.

İsaş Un Fabrikası 2002 yılında Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde yer alan, on yedi bin (17.000) m2 alana sahip, Doğu Yem fabrikasını bünyesine katarak yem sektöründe yerini alıp, kısa zamanda büyümüş bölgede ve ülkede lider işletmelerden biri olmuştur.

Sürekliliği, kaliteyi ve istikrarı ilke edinen İsaş Yem Fabrikası en kaliteli ürünleri bölge ve ülke hayvancılığı hizmetine sunmuş ve hak ettiği konuma yükselmiştir.

Kendisine özgü kalite kontrol sistemi geliştirerek ham madde alımında, ürün sevkıyatına kadar gelişen süreçte yapılan tüm işlemleri kendi kontrolü altında titizlikle takip etmektedir. Ülke çapında geniş pazara sahip olan İsaş Un ve Yem Fabrikası her geçen gün ihracatını arttırarak ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

” KALİTE – GÜVEN – İSTİKRAR “ prensibiyle çalışan İsaş Un ve Yem Fabrikası, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tüm yönetici ve çalışanlarıyla bu ilkeye bağlı kalarak sektörel çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

Misyonumuz

Ülke ekonomisinin can damarı olan tarımsal sanayinin gelişmesine öncülük etmek, yeni iş alanları açarak istihdam artışına katkıda bulunmak. Sektöründe yeni fikir ve girişimlerle farklı açılımların, yeni fırsatların oluşmasını sağlamak; dinamik yapısıyla sektörün değişen konjonktür uyumunda öncü olabilmek.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda tercih edilen ilk marka olmak, tarımsal sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak verimliliğin ve üretimin artışını sağlamak, müşterilerimizi son sistem teknolojiyle üretilmiş kaliteli ve sağlıklı ürünlerle buluşturmak.

Nasıl yardım edebiliriz?

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1998 Yılından Günümüze Sofralarınızdaki Lezzet "iSAŞ GIDA"

radyo dinle risale sosyal paylaşım platformu